Gösterilen sonuç sayısı: 8

Menüyü göster
nixa conditioner
Kapat

NIXA CONDITIONER

 160,00
Akvaryumdaki Klor ve Kloramini giderir. İçindeki Aloe vera çzleri sayesinde Amonyağı diskalifiye eder Nitrit ve Nitrat dengesini sağlamaya yardımcı olur.
nixa solve
Kapat

NIXA SOLVE (Yosun Giderici)

 160,00
Bilim ve mühendislik sonucu Alglerin hücrelerine nüfuz ederek,yok eder.Sakal,Mavi-Yeşil yosun, Saç yosunu gibi durumlarda kullanılabilir.
nixa demir
Kapat

NIXA DEMİR

 150,00
Nixa Demir akvaryum bitki gübresi , bitkilerin temel besinlerinden olan demir ihtiyacını sağlamak için tasarlandı.Daha kırmızı ve canlı renkler için.
nixa potasyum
Kapat

NIXA POTASYUM

 150,00
Nixa Potasyum akvaryum bitki gübresi , bitkilerin temel besinlerinden olan potasyum ihtiyacını sağlamak için özenle tasarlandı.
-33%
akvaryum bitki gübresi
Kapat

Akvaryum Kapsül Gübre – Akvaryum Gübre

 10,00
Akvaryum Kapsül Gübre 9 -12  ay etkili gubrelerimiz. İÇERİĞİNDE NİTRAT , FOSFAT ,POTASYUM ,DEMİR VE MİKRO ELEMENT BULUNMAKTADIR. Bitkilerin saglikli
nixa nope
Kapat

NIXA NOPE

 160,00
Nixa Nope akvaryum bitki gübresi canlı yükünün fazla olduğu ve bitkilerin az olduğu akvaryumlarda tercih edilen bitki besin takviyseidir.
nixa finish
Kapat

NIXA FINISH

 160,00
Nixa Finish akvaryum bitki gübresi canlı yükünün az olduğu ve bitkilerin fazla olduğu akvaryumlarda tercih edilen bitki besin takviyseidir.
NIXA GOLD
Kapat

NIXA GOLD

 160,00
Nixa Gold akvaryum bitki gübresi hoıllanda sitili (dutch style) akvaryumlar için tasarlanmış özel formüldür. En zorlu bitkileri kolayca renklendirin.